Vybavení kanceláří na míru

Kancelářský nábytek dodáváme v nepřeberném množství variant pro velké společnosti, i pro menší firmy. Nejčastější formou je dodávka, dle již připravených rozměrů a typů, zároveň jsme schopni nabídnout i atypické řešení.

Základem je stůl na pevné nebo výškově stavitelné podnoži s vedením na kabely a kancelářským kontejnerem na kolečkách se zámkem. Dále skříně různých rozměrů pro ukládání kancelářských šanonů, šatní skříně a nábytek do zasedacích místností.

Dekor vždy přizpůsobujeme vašim požadavkům – u nás není potřeba si vybírat jen z několika barevných provedení.

Nezávazně poptat

Pro Váš pohodlnější pracovní prostor přizpůsobujeme kanceláře současným ergonomickým požadavkům. Například patříme mezi průkopníky v zavádění elektricky výškově stavitelných kancelářských stolů.

Mezi naše vážené zákazníky patří Mubea spol. s.r.o., Mubea carbotech, Elwa s.r.o. Policejní prezídium ČR, KŘ PČR Středočeského kraje, VaK Beroun, Royal Diamond, Schwarzmuller s.r.o., Kulmon Škoda s.r.o. aj.

V případě zájmu Vám ke kancelářím dodáme i kancelářské židle, a to od firmy LD seating. Jedná se o jedny z nejkvalitnějších kancelářských židlí na trhu.